VEĽKOOBCHODNÉ CENY
Zameriavame sa na veľkoobchodný predaj. Firmám ponúkame nadštandardne nízke ceny.
MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY
Pri odbere väčších množstiev poskytujeme zľavy.
PODMIENKY NÁKUPU
Spolupracujeme iba s firmami, ktoré majú pridelené IČO. Minimálna výška nákupu je 150 eur bez DPH. Minimálna hodnota jednej položky je 15 eur bez DPH.

Novinky zo sveta reklamných predmetov

Dôležitosť pitného režimu a tipy, ako ho dodržiavať
Prijímate dostatok tekutín? Tieto rady vám zaručene pomôžu k správnej hydratácii.
Spomaľte vďaka antistresovým omaľovánkam + omaľovánky zadarmo na stiahnutie
Ak si myslíte, že omaľovánky sú len pre deti, ste na omyle. Spoznajte s nami čaro antistresových omaľovánok pre dospelých.
Plánovač produktivity: Ako prevziať kontrolu nad svojim časom a úlohami
Potrebujete zvýšiť produktivitu? Poradíme vám, ako na to.
Všetko, čo ste chceli vedieť o USB kľúčoch
Universal Serial Bus (USB), alebo „univerzálna sériová zbernica“ je mechanizmus používaný na pripojenie periférnych zariadení k počítačom. Všetko o populárnych USB kľúčoch sa dočítate v našom článku.
História reklamných predmetov
Sú všade okolo nás, ale málokto sa pozastaví nad ich pôvodom. Reklamné predmety. Odkiaľ sa vzali a akou cestou prešli sa dozviete v našom článku
Myslite na nákup kalendárov a diárov už v septembri
Kalendáre a diáre sú nielen obľúbeným, ale aj praktickým darčekom, ktorým potešíte Vašich partnerov a zákazníkov. Vďaka nim si budú vedieť manažovať svoj čas a zároveň nezabudnú ani na dôležité sviatky, výročia, dovolenky či schôdzky.
Ako na propagáciu vašej značky?
Štatistiky ukazujú, že segment reklamných predmetov zažíva svoj rozmach a aj v roku 2022 sú propagačné produkty stále efektívnym nástrojom na vytváranie povedomia o Vašej značke
Darujme nemocniciam písacie potreby
Slovenské nemocnice sa pasujú s ďalším problémom - nedostatkom písacích potrieb. Rozhodli sme sa preto nemocniciam poskytnúť tisícky pier a vyzývame aj ostatné agentúry, aby sa k dobročinnej iniciatíve pridali.
Ako sa vyrábajú hrnčeky na kávu
Prebudenie by nebolo také isté bez dobrej šálky kávy. Z tohto dôvodu má takmer každý doma skrinku plnú keramických hrnčekov, od hrnčekov s potlačou rodinných fotografií až po hrnčeky s vtipnými výrokmi.
Psychológia farieb pri výbere reklamných predmetov
Vďaka krásnej palete rôznych prírodných farieb, je jeseň obzvlášť farebným obdobím. Listy na stromoch sa najskôr sfarbujú do žlta, potom do červenej farby až nakoniec zostanú hnedé.
Základné eko materiály
Pripravili sme pre vás zoznam základných ekologických materiálov, ktoré by mal poznať každý človek, ktorý sa zaujíma o našu planétu. Pri ďalšom nákupe si vyberte produkty vyrobené práve z nich.
Ako vybrať dobré reklamné tričká
Reklamné tričká sú jedným z najobľúbenejších predmetov v širokej škále darčekov. Určite si pamätáte to staré tričko, ktoré ste dostali, že po niekoľkých praniach úplne zmenilo tvar a stratilo farbu.
Reklamné predmety trochu inak
Reklamné predmety môžu byť praktické. Môžu byť elegantné. Ale i nápadité. Čaro reklamných predmetov však spočíva najmä v tom, že môžu byť praktické, elegantné i nápadité.
Reklamné predmety a korporátny dizajn
Jedným z nástrojov marketingu, ktorým možno firmu odlíšiť od ostatných a vytvoriť tak jej jedinečný a špecifický profil, je tzv. firemná identita, ktorej hovoríme aj korporátna, alebo corporate identity.
Reklamný predmet, ktorý nikdy neomrzí
Pri výbere sa rozhodujte podľa toho, aký typ reklamného predmetu chcete darovať a najmä, komu ho chcete darovať. Najefektívnejšie sú praktické darčeky, ktoré budú klienti aj reálne využívať.
5 jednoduchých krokov, ako sa odlíšiť od konkurencie
CreoCom prináša návod, ako sa účinne a efektívne odlíšiť od konkurencie a vytvoriť aj z malej firmy značku. Týchto 5 nasledujúcich krokov Vám napovie a poradí, ako sa jednoducho, no pritom efektívne zviditeľniť.
Porazte konkurenciu nápaditosťou
Investovať do reklamných predmetov nie je dnes už pre žiadneho podnikateľa celkom nemožné. Aby sa Vám však Vaša investícia vyplatila, treba výberu vhodného reklamného predmetu venovať zvýšenú pozornosť.

POŠLITE NÁM DOPYT EŠTE DNES

Ikona - cenová ponuka
CENOVÁ PONUKA
DO DVOCH HODÍN
Ikona - veľkoobchodné ceny
VEĽKOOBCHODNÉ
CENY
Ikona - konzultácie
KONZULTÁCIA
S OBCHODNÍKOM
Copyright 2006 - 2023 © CreoCom.sk
Člen PSI
Instagram
Facebook
Zatvoriť