Nákupný košik
Email
Telefón
VEĽKOOBCHODNÉ CENY
Zameriavame sa na veľkoobchodný predaj. Firmám ponúkame nadštandardne nízke ceny.
MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY
Pri odbere väčších množstiev poskytujeme zľavy.
PODMIENKY NÁKUPU
Spolupracujeme iba s firmami, ktoré majú pridelené IČO. Minimálna výška nákupu je 150 eur bez DPH. Minimálna hodnota jednej položky je 15 eur bez DPH.

Tlačoviny

Tlačoviny sú menšie či väčšie papierové výtlačky v rôznych formátoch, knihársky spracované do požadovaného produktu, ako napríklad vizitky, brožúry, prospekty, kalendáre, obálky, písacie bloky a podobne.

Do tejto špeciálnej kategórie sme sa však rozhodli zaradiť aj neštandardné tlačoviny ako papierové tašky, prezentačné roll up-y či exteriérové beachflagy, ktoré sa tešia čoraz väčšej obľube.

V prípade záujmu o tlačové reklamné predmety, prosím, kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Nazáväzná cenová ponuka
 
 
Plagáty, letáky, vizitky
Plagáty, letáky, vizitky
Trhacie bločky
Trhacie bločky
Písacie bloky
Písacie bloky
Papierové zakladače
Papierové zakladače
ROLL UP systémy
ROLL UP systémy
PVC bannery
PVC bannery
Beachflagy - vlajky
Beachflagy - vlajky
Papierové tašky
Papierové tašky
 

Plagáty, letáky, brožúrky, vizitky

Vyrobiť základné produkty tlačenej reklamy slúžiace na rýchle a efektívne predanie informácií je pre nás každodenou rutinou. Ukážka profesionality je nie len kreatívna grafika, no takisto presne cielená špecifikácia materiálu (v tomto prípade papiera) či povrchovej úpravy, ako napríklad laminovanie či lakovanie, ktoré dodajú konkrétnemu produktu „cveng“ a nie len to.

Minimálny odber: 100 ks

Plagát 300 DPI Leták 300 DPI Vizitka 300 DPI
 

Trhacie bločky

Papierové bločky, nelepiace alebo lepiace, sú veľmi praktickým a zaujímavým reklamným predmetom. Vieme ho efektívne využiť doma, v škole, v kancelárii, či jednoducho ho mať vždy po ruke vo vrecku. Je to nápaditý a jedinečný spôsob reklamy a prezentácie Vašej spoločnosti.

Či už sa rozhodnete pre lepiace, alebo nelepiace papierové bločky, máte na výber z viacerých alternatív. Ich ochutnávka nižšie.

Trhacie bločky
 

Lepiace bločky, tzv. „post it“ bločky

Na výber sú štandardné, ale i špeciálne tvary vyrobené na mieru. Kvalita papiera je 80 g/m2 BO, papier bielej farby tlačený z vrchnej strany. Bločky vyrábame v prevedení 25 listové, 50 listové a 100 listové (100 listov = cca 1 cm výška)

Minimálny odber: 250 ks

Lepiace bločky 1
10 mm
Lepiace bločky 2
15 mm
Lepiace bločky 3
20 mm
 

Nelepiace bločky

Nelepiace bločky vyrábame v akomkoľvek rozmere do formátu A4. Najbežnejšie používané rozmery listov sú 70 x 70 mm, 80 x 80 mm či 100 x 100 mm. Počet listov sa, v závislosti od použitia, začína od 50 listov až po 900 listov (900 listov = 9 cm na výšku). Kvalita papiera je štandardne 80 g/m2 BO, papier bielej farby tlačený z vrchnej strany.

Minimálny odber: 100 ks

Nelepiace bločky 1
Nelepiace bločky 2
Nelepiace bločky 3
 

Dizajnové bločky (nelepiace) - bločky na paletke

Ak ste náročný zákazník, ktorý kladie dôraz na exkluzívne a dizajnové prevedenie, tak sa nachádzate v sekcii, ktorá je určená práve pre Vás :) Paletové bločky vyrábame v dvoch základných tvaroch:

prevedenie kocka (rozmer listu 98 x 98 mm) a prevedenie kváder (rozmer listu 118 x 76 mm).

Počet listov sa pohybuje od 100 do 900 listov (900 listov = 9 cm výška), najbežnejšie používané bločky obsahujú 300 - 600 listov. Štandardná farba podkladovej paletky je naturálne drevená farba, na výber je však zo 4 základných farieb. Ak by ani jedna zo základných farieb nebola vyhovujúca, samotné paletky vieme vyrobiť v akejkoľvek definovanej PANTONE farbe.

Minimálny odber: 200 ks

Nelepiace bločky 1
Nelepiace bločky 2
Nelepiace bločky 3
 

Písacie bloky

Veľmi obľúbený, reprezentatívny a praktický reklamný predmet sú písacie bloky v rôznej veľkosti. Výroba blokov je možná v štandardných formátoch (A6 - A4), ale takisto v individuálnych, neštandardných veľkostiach podľa požiadaviek. Možnosť plnofarebnej tlače vnútorných strán blokov, takisto obálky, vonkajšej i vnútornej strany. Vnútorné strany bloku je možné perforovať pre možnosť odtrhnutia papiera, a takisto dierovať pre vloženie do zakladača.

Minimálny odber: 100 ks

Písacie bloky 1
Písacie bloky 2
Písacie bloky 3
 

Papierové zakladač - tzv. „výsekové foldre“

V ponuke máme viacero výsekových tvarov pre výrobu papierových zakladačov ku zakladaniu formátu A4. Môžete si tak vybrať tvar najvhodnejší Vašim požiadavkám a danej grafike.Takisto je možné si výsekový tvar navrhnúť podľa konkrétnych požiadaviek a rozmerov. Tlač zakladačov sa realizuje z vonkajšej strany, z vnútornej strany alebo z oboch strán. Pre povrchovú tlačovú úpravu je možné použiť matné či lesklé laminovanie, a takisto povrchový lak.

Minimálny odber: 100 ks

Výsekové foldre 1
Výsekové folder 3
Výsekové foldre 2
 

Prezentačné ROLL-UP systémy

Roll-up systém je jedna z najpoužívanejších a najzákladnejších foriem interiérovej reklamy. Plnofarebná tlač plachty, kvalitný hliníkový mechanizmus, prenosná taška a rýchle dodanie tvoria komplexné a spoľahlivé riešenie vašej reklamy, vhodné na prezentačné stretnutia, do vstupov budov a pod.

Minimálny odber: 1 ks

Roll up
 

PVC banner - plachta

Kvalitná plnofarebná tlač, stály a odolný materiál a pomerne nízke náklady robia PVC banner azda najzákladnejším prvkom veľkoplošnej a exteriérovej reklamy. Vďaka možnosti zvárania PVC plachty do jedného uceleného segmentu je možné bannery vyrábať od centimetrov až po desiatky metrov. V prípade zájmu vieme k banneru zabepečiť aj sťahovacie gumolano na upevnenie.

Minimálny odber 1 ks (cca 10 m2)

PVC banner
 

Beachflagy, vlajky, vlajočky

Reklamná stojanová vlajka, tzv. „beachflag“, je sesterským predmetom ROLL UP systémov, ktorý je určený najmä pre outdoorovú reklamu. Vhodná forma prezentácie vo väčších exteriérových priestoroch či pred vstupy do budov. Dostupné kvalitné konštrukcie v rozmeroch 1,6 m / 2,6 m / 3,6 m / 4,6 m. Na výber sú rôzne tvary (tvary zasielame na vyžiadanie).

Minimálny odber 1 ks

Beach flag 1 Beach flag 2 Beach flag 3
 

Papierové tašky

Reklamné tašky sú ideálnym reklamným artiklom na prezentáciu vašej spoločnosti. Celoplošne tlačené papierové tašky si nájdu veľké mnoštvo fanúšikov, ktorým nie sú slová ako kvalita, precízny dizajn a kreatívne prevedenie cudzie. Uvedené tašky sú vyrobené zo 170g papiera, ktorý vo väčšine prípadov povrchovo laminujeme. V ponuke máme niekoľko už vyrobených tvarov a rozmerov, a takisto základný farebný rad šnúrok na uchytenie.

Viac informácií i v našej sekcii:

Minimálny odber 100 ks

Papierové tašky 1
Papierové tašky 2
Papierové tašky 3
Nezáväzná cenová ponuka
Potrebujete poradiť pri výbere reklamného predmetu alebo typu potlače?
Vyžiadajte si nezáväznú cenovú ponuku. Na dopyty reagujeme do 60 minút.
- spolupracujeme iba s firmami, ktoré majú pridelené IČO
- minimálna výška nákupu je 150 eur bez DPH
- minimálna hodnota jednej položky je 15 eur bez DPH
* Súhlasím so spracovaním osobných údajov v zmysle zásady ochrany osobných údajov
Copyright 2006 - 2024 © CreoCom.sk
Člen PSI
Instagram
Facebook
Zatvoriť