Nákupný košik
Email
Telefón
VEĽKOOBCHODNÉ CENY
Zameriavame sa na veľkoobchodný predaj. Firmám ponúkame nadštandardne nízke ceny.
MNOŽSTEVNÉ ZĽAVY
Pri odbere väčších množstiev poskytujeme zľavy.
PODMIENKY NÁKUPU
Spolupracujeme iba s firmami, ktoré majú pridelené IČO. Minimálna výška nákupu je 150 eur bez DPH. Minimálna hodnota jednej položky je 15 eur bez DPH.

Časté otázky

1. Ako vyberiem ten najvhodnejší darček pre svojich zákazníkov?

Určité typy zákazníkov uprednosťujú určité typy darčekov. Ak si neviete rady, sme tu my na to, aby sme vám poradili. Máme dlhoročné skúsenosti a vieme vám ušiť reklamné darčeky priamo na mieru. Vaše potreby naplnia naši obchodníci, ktorých môžete kontaktovať TU

2. Nenašiel som reklamný predmet, ktorý by mi vyhovoval. Čo mám robiť?

Pri reklamných predmetoch nepoznáme slovo NIE. Napíšte nám predstavu Vášho vysnívaného reklamného predmetu, prípadne obrázok ako by mal vyzerať a my ho pre Vás pripravíme.

3. Aký spôsob potlače zvoliť na konktrétny darček?

Existuje veľa spôsobov potlače, a to sieťotlač, tampónová potlač, laser, razba, výšivka, výpal, pieskovanie, sublimácia. Viac sa o týchto možnostiach prevedenia dozviete na podstránke o potlači, alebo jednoducho kontaktujete naše obchodné oddelenie, kde vám ochotne poradíme.

4. Ako dlho od objednávky trvá, kým dostaneme vyrobené reklamné darčeky?

Viac ako 50 000 položiek máme skladom, preto vieme zabezpečiť dodávku do 2 dní. Ak si vyberiete niečo špeciálne, čo skladom nie je, sme priamy dovozca z Ázie, čím odpadávajú zbytočné časové prestoje u sprostredkovateľa. 

5. Vieme dostať zľavu pri objednaní väčšieho množstva reklamných predmetov?

Vzťah s našimi zákazníkmi je pre nás veľmi dôležitý. Preto sa snažíme čo najviac vyhovieť vašim prestavám. Pri objednávkach väčšieho množstva reklamných predmetov pre vás obchodník pripraví individuálnu zľavu.

6. Pošlete nám tlačenú verziu katalógu na vyžiadanie?

Samozrejme! Najaktuálnejšie katalógy si môžete pozrieť na podstránke Katalógy, prípadne napíšte priamo na reklama@creocom.sk. Aktuálny katalóg vám zašleme zadarmo.   

Copyright 2006 - 2024 © CreoCom.sk
Člen PSI
Instagram
Facebook
Zatvoriť