Výroba USB kľúčov na mieru

Vlastné tvary USB kľúčov na mieru !!!

Máte vlastnú predstavu, ako má vyzerať Váš USB kľúč? Chcete sa pýšiť originálnym reklamným darčekom? Dokážeme pre Vás vyhotoviť akýkoľvek tvar USB kľúča presne na mieru.

Výroba vlastného tvaru je limitovaná minimálnym odberom 100 ks. Najčastejšie používaným a najlacnejším materiálom je PVC guma.

Priebeh zákazky (ako postupovať pri objednávke) :

1. Váš nápad

DHL-kamion

Pošlite nám Vašu predstavu o tom ako ma USB kľúč vyzerať – nákres, fotka, popis. Zadajte materiál, farbu produktu a počet kusov. Pre najlepšie vystihnutie Vašej predstavy nám pomôže ilustračný obrázok Vami požadovaného dizajnu.

2. Výroba vzorky

DHL-USB-skica

Na základe poskytnutých informácií Vám zdarma do 3 pracovných dní vyhotovíme grafický návrh USB kľúča tak, aby čo najviac vystihoval Vaše predstavy. Po odsúhlasení všetkých detailov Vám do 2 - 4 pracovných dní vyrobíme vzorku ktorej obrázok pošleme k odsúhlaseniu.

3. Výroba USB a dodanie

USB-kamion USB-kamion

Po odsúhlasení vzorky zadávame produkt do masovej výroby. Doba výroby závisí od počtu a náročnosti výroby objednaných USB . Pohybuje sa v priemere od 7 do 10pracovných dní. Po ukončení výroby Vám produkty doručíme priamo do Vašej spoločnosti.

Ak sa rozhodnete pre naše usb kľúče, tak máte na výber z rôznych možností. Napr. USB kľúče s potlačou, alebo bez potlače. Vieme pre vás vyrobiť absolútne všetko. Stači nám len zadať vašu predstavu a usb v tvare loga bude o pár dní k dispozícii.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, veľmi radi Vám pomôžeme !!

Ukážka realizovaných projektov:

 špeciálne USBPolicajné auto - usb kľúčusb kľúč na mierunákladné autášpeciálne USB kľúčeUSB na mieruUSB kľúč s logompotlač USB kľúčov

špeciálny kľúč USB s logomšpeciálny kľúč USB s logomšpeciálny kľúč USB s logomšpeciálny kľúč USB s logomšpeciálny kľúč USBšpeciálny kľúč USB USB špeciálneUSB špeciálne  USB špeciálne 

USB špeciálneUSB špeciálne

USB kľúč s logom USB kľúč s logomUSB kľúč s logomkľúč USB s logom

kľúč USB s logom

Hľadáme obchodníka