Branding

Všetky produkty našej spoločnosti sú vhodné pre potlač, gravírovanie alebo embosovanie loga. Pri odbere 100 a viac kusov USB kľúčov realizujeme potlač (max. 3 farby), gravírovanie alebo embosovanie zdarma (neplatí pre skladové zásoby). Branding USB kľúčov sa robí priamo vo výrobe ešte predtým, ako sa do USB kľúčov osadí elektronika. To znamená, že môžeme využiť vyššiu teplotu a tlak pri jednotlivých technológiách, čo zaručuje vysokú kvalitu a životnosť potlače. Pred samotnou realizáciou Vám zdarma zašleme grafický náhľad Vášho loga na zvolenom produkte, po odsúhlasení ktorého začneme s výrobou.

Formáty vektorovej grafiky

Akceptované formáty

V prípade záujmu o branding Vami objednaných darčekových predmetov, odporúčame zasielať súbory vytvorené v aplikácii Adobe Illustrator (*. AI), Corel Draw (*. cdr) alebo ako editovateľné EPS (*. EPS) alebo PDF (*. pdf). Všetky texty a grafické prvky je nevyhnutné previesť do kriviek, aby sa zabránilo neočakávaným zmenám a deformáciám pri otváraní súboru. Dôležité je uvádzať správne PANTONE všetkých úplných farieb.

Pre plnofarebnú potlač súborov obsahujúcich bitmapovú grafiku (napr. *. jpg alebo *. tif) je potrebné dodať súbory s vysokým rozlíšením - minimálne 300 dpi.

V prípade, ak nemáte k dispozícii grafické podklady v požadovaných formátoch, či rozlíšeniach, bude Vám účtovaný poplatok za grafické práce. Výška poplatku závisí od rozsahu prác.

Tampónová potlač

Tampónová tlač vychádza z techniky hĺbkotlače.

Je to technológia, ktorá sa používa na reklamnú, či priemyselnú potlač. Je limitovaná veľkosťou predmetu, ale aj motívu, ktorý chceme natlačiť. Potláčať sa dajú plasty, drevo, sklo, keramika, kovy a iné materiály. Možnosť viacfarebnej potlače na rovinných alebo čiastočne zakrivených plochách. Princípom tlače je nanášanie farby pomocou silikónových tampónov na predmet. Tlačový motív je zahĺbený do tlačovej dosky alebo valca a na tento povrch je nanesená tlačová farba. Prebytok farby stierač zotrie a farbu zo zahĺbených miest prenesie elastický tampón.Práve elasticita tampónu umožňuje potláčať rôzne tvary predmetov.
Reklamný USB kľúč - tampónová potlačReklamný USB kľúč - tampoprint - 2Reklamný USB kľúč - tampónová potlač - 3Reklamný USB kľúč - tampónová potlač - 4Reklamný USB kľúč - tampónová potlač - 5

 

Gravírovanie

Používame laserové gravírovanie USB kľúčov, ktoré je jedným z najdokonalejších spracovaní gravírovaných nápisov, ktoré trh ponúka. Predstavuje moderné spracovanie Vami navrhovaných textov, názvov, logotypov na štítky, plasty, eloxovaný kov, sklo alebo kov.

Laserová technológia umožňuje vysoko kontrastný a dokonale čitateľný popis a gravírovanie aj pri malých rozmeroch. Prednosťou využívania tejto technológie je trvanlivosť takto vzniknutého gravírovaného vzoru, pretože ten je vytvorený tak, že skoncentrovaný laserový lúč, ktorý je ovládaný pomocou počítača odparí, nataví alebo spáli povrchovú vrstvu materiálu gravírovaného predmetu v mieste, kde sa má nachádzať gravírovaný vzor, ktorý sa tak stáva prakticky nezmazateľný.
Gravírovanie USB kľúčovGravírovaný  USB kľúč - 1Gravírovaný  USB kľúč - 2Gravírovaný  USB kľúč - 3Gravírovaný  USB kľúč - 4

 

Razba (Debosovanie)

Táto technológia umožňuje tlačiť (raziť) na materiály ako je koža, koženka a papier. Na realizáciu potlače touto technológiou je potrebné vyrobiť raznicu z tepelne dobre vodivého materiálu v tvare motívu loga. Výroba raznice sa prevádza ručným, alebo strojovým gravírovaním z mosadze.

Po upnutí raznice do raziaceho stroja,  je vyhriata na požadovanú teplotu a potom pomocou teploty a tlaku dochádza k vyrazeniu motívu raznice do daného predmetu.
Embosovaný USB kľúč - 1Embosovaný USB kľúč - 2Embosovaný USB kľúč - 3Embosovaný USB kľúč - 4Embosovaný USB kľúč - 5

 

Plnofarebná potlač (CMYK)

Tento spôsob potlače veľmi dobre prekresľuje detaily motívu – ideálna voľba pokiaľ je motívom fotografia, alebo iný plnofarebný obrázok s jemnou kresbou, alebo príliš malými detailmi.
Výsledná potlač sa dosiahne zložením štyroch farieb CMYK (cyan, magenta, yellow, black). Tento spôsob potlače ponúkame pre produkty s veľkou plochou pre potlač, ako sú napríklad USB kľúče v tvare kreditnej karty.
USB s plnofarebnou potlačou - 1USB s plnofarebnou potlačou - 2USB s plnofarebnou potlačou - 3USB s plnofarebnou potlačou - 4USB s plnofarebnou potlačou - 5