Služby


Všetky produkty našej spoločnosti sú vhodné pre potlač, gravírovanie, alebo embosovanie loga. Pri odbere 100 kusov a viac USB kľúčov realizujeme potlač (max. 3 farby), gravírovanie alebo embosovanie zdarma (neplatí pre skladové zásoby). Branding USB kľúčov sa robí priamo vo výrobe ešte predtým ako sa do USB kľúčov osadí elektronika. To znamená že môžeme využiť vyššiu teplotu a tlak pri jednotlivých technológiách, čo zaručuje vysokú kvalitu a životnosť potlače. Pred samotnou realizáciou Vám zdarma zašleme grafický náhľad Vášho loga na zvolenom produkte po odsúhlasení ktorého začneme s výrobou.

Akceptované formáty

V prípade záujmu o branding Vami objednaných darčekových predmetov, odporúčame zasielať súbory, vytvorené v aplikácii Adobe Illustrator (*. AI), Corel Draw (*. cdr) alebo ako editovateľné EPS (*. EPS) alebo PDF (*. pdf). Všetky texty a grafické prvky  je nevyhnutné previesť do kriviek, aby sa zabránilo neočakávaným zmenám a deformáciám pri otváraní súboru. Dôležité je uvádzať správne PANTONE všetkých úplných farieb.

Pre plnofarebnú potlač súborov obsahujúcich bitmapovú grafiku (napr. *. jpg alebo *. tif) je potrebné dodať súbory s vysokým rozlíšením - minimálne 300 dpi.

V prípade, ak nemáte k dispozícii grafické podklady v požadovaných formátoch, či rozlíšeniach, bude Vám účtovaný poplatok za grafické práce. Výška poplatku závisí od rozsahu prác.

Tampónová potlač

Tampónová tlač vychádza z techniky hĺbkotlače.

Je technológia, ktorá sa používa na reklamnú či priemyselnú potlač. Je limitovaná veľkosťou predmetu, ale aj motívu, ktorý chceme natlačiť. Potláčať sa dajú plasty, drevo, sklo, keramika, kovy a iné materiály. Možnosť viacfarebnej potlače na rovinných alebo čiastočne zakrivených plochách. Princípom tlače je nanášanie farby pomocou silikónových tampónov na predmet.Tampónová tlač vychádza z techniky hĺbkotlače.Tlačový motív je zahĺbený do tlačovej dosky alebo valca a na tento povrch je nanesená tlačová farba.Prebytok farby stierač zotrie a farbu zo zahĺbených miest prenesie elasticky tampón.Práve elasticita tampónu umožňuje potláčať rôzne tvary predmetov.
Tampónová potlač - reklamný usb kľúč 2Tampónová potlačTampónová potlačTampónová potlačTampónová potlač

 

Gravírovanie

Používame laserové gravírovanie usb kľúčov, ktoré je jedným z najdokonalejších spracovaní gravírovaných nápisov, ktoré trh ponúka. Predstavuje moderné spracovanie Vami navrhovaných textov, názvov, logotypov na štítky, plasty, eloxovaný kov, sklo alebo kov.

Laserová technológia umožňuje vysoko kontrastný a dokonale čitateľný popis a gravírovanie aj pri malých rozmeroch. Prednosťou využívania tejto technológie je trvanlivosť takto vzniknutého gravírovaného vzoru, pretože ten je vytvorený tak, že skoncentrovaný laserový lúč, ktorý je ovládaný za pomoci počítača odparí, nataví alebo spáli povrchovú vrstvu materiálu gravírovaného predmetu v mieste, kde sa má nachádzať gravírovaný vzor, ktorý sa tak stáva prakticky nezmazateľný.
GravírovanieGravírovanieGravírovanieGravírovanieGravírovanie

 

Reliéfna razba (Embosovanie)

Táto technológia umožňuje tlačiť (raziť) na materiály ako je koža, koženka a papier. Na realizáciu potlače touto technológiou je potrebné vyrobiť raznicu z tepelne dobre vodivého materiálu v tvare motívu loga. Výroba raznice sa prevádza ručným, alebo strojovým gravírovaním z mosadze.

Po upnutí raznice do raziaceho stroja,  je vyhriata na požadovanú teplotu a potom pomocou teploty a tlaku dochádza k vyrazeniu motívu raznice do daného predmetu.
EmbosovanieEmbosovanieEmbosovanieEmbosovanieEmbosovanie

 

Plnofarebná potlač (CMYK)

Tento spôsob potlače veľmi dobre prekresľuje detaily motívu – ideálna voľba pokiaľ je motívom fotografia, alebo iný plnofarebný obrázok s jemnou kresbou, alebo príliš malými detailmi.
Výsledná potlač sa dosiahne zložením štyroch farieb CMYK (cyan, magenta, yellou, black ). Tento spôsob potlače ponúkame pre produkty s veľkou plochou pre potlač ako sú napríklad USB kľúče v tvare kreditnej karty.
Plnofarebná potlačPlnofarebná potlačPlnofarebná potlačPlnofarebná potlačPlnofarebná potlač

Dátové služby - prednahratie dát

zmazateľnéZMAZATEĽNÉ

jednorazové skopírovanie dát na USB disk

 

NEZMAZATEĽNÉ

NEZMAZATEĽNÉ

vytvorenie partície na USB, ktorá bude obsahovať Vaše dáta a nebude možné ich odstrániť

 

AUTORUN

AUTORUN

automatické spustenie aplikácie (PowerPoint, PDF, ...) po zasunutí USB do počítača

 

IKONA

IKONA

vytvorenie vlastnej ikony, ktorá sa zobrazí v ponuke „Tento Počítač“

Väčšinu našich produktov dokážeme vyhotoviť v presných farbách podľa Pantone kódu. Túto službu ocenia najmä veľké spoločnosti ktoré kladú dôraz na dodržiavanie korporatívneho dizajnu. Táto služba je dostupná už od odberu 200 kusov. Pri odbere nad 500 Vám vyhotovíme USB kľúče presne podľa Pantone kódu úplne zdarma.

Vyhotovenie v PANTONE

Balenie 01

Balenie 01 Rozmery: podľa veľkosti USB
Materiál: plast
Dostupné farby: ako na obrázku
Potlač: nie
Vhodné pre: všetky modely

Balenie 02

Balenie 02 Rozmery: 7,0 x 3,0 x 1,2 cm
Materiál: papier
Dostupné farby:     
Potlač: tampoprint
Vhodné pre: na všetky modely

Balenie 03

Balenie 03 Rozmery: 12,5 x 4,5 x 2,5 cm
Materiál: papier
Dostupné farby:          
Potlač: tampoprint
Vhodné pre: USB KLASIK 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 126

Balenie 04

Rozmery: individual
Materiál: plast
Dostupné farby:    
Potlač: tampoprint
Vhodné pre: všetky model

Balenie 05

Balenie 05 Rozmery: 7,0 x 3,0 x 1,2 cm
Materiál: plast
Dostupné farby:     
Potlač: tampoprint
Vhodné pre: USB KLASIK

Balenie 06

Balenie 06 Rozmery: 11,9 x 9,0 x 2,2 cm
Materiál: kov
Dostupné farby: ako na obrázku
Potlač: tampoprint, laser
Vhodné pre: USB KLASIK

Balenie 07

Rozmery: 230x90 mm
Materiál: plast
Dostupné farby: ako na obrázku
Potlač: tampoprint

Vhodné pre: USB PERO 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 309

Balenie 08

Balenie 08 Rozmery: 17 x 4 x 3 cm
Materiál: tvrdený papier
Dostupné farby:    
Potlač: tampoprint
Vhodné pre: USB PERÁ – všetky modely

Balenie 09

Balenie 09 Rozmery: 10,0 x 6,4 x 0,2 cm
Materiál: koženka
Dostupné farby:     
Potlač: tampónová potlač
Vhodné pre: Klasik 117, Dizajn 201, 209

Balenie 10

Balenie 10 Rozmery: 8,9 x 4,4 x 2,5 cm
Materiál: papier
Dostupné farby:         
Potlač: tampónová potlač
Vhodné pre: modely Klasik, ktoré sú menšie ako krabička


Vlastné tvary USB kľúčov na mieru !!!

Máte vlastnú predstavu, ako má vyzerať Váš USB kľúč? Chcete sa pýšiť originálnym reklamným darčekom? Dokážeme pre Vás vyhotoviť akýkoľvek tvar USB kľúča presne na mieru.

Výroba vlastného tvaru je limitovaná minimálnym odberom 100 ks. Najčastejšie používaným a najlacnejším materiálom je PVC guma.

Priebeh zákazky (ako postupovať pri objednávke) :

1. Váš nápad

DHL-kamion

Pošlite nám Vašu predstavu o tom ako ma USB kľúč vyzerať – nákres, fotka, popis. Zadajte materiál, farbu produktu a počet kusov. Pre najlepšie vystihnutie Vašej predstavy nám pomôže ilustračný obrázok Vami požadovaného dizajnu.

2. Výroba vzorky

DHL-USB-skica

Na základe poskytnutých informácií Vám zdarma do 3 pracovných dní vyhotovíme grafický návrh USB kľúča tak, aby čo najviac vystihoval Vaše predstavy. Po odsúhlasení všetkých detailov Vám do 2 - 4 pracovných dní vyrobíme vzorku ktorej obrázok pošleme k odsúhlaseniu.

3. Výroba USB a dodanie

USB-kamion USB-kamion

Po odsúhlasení vzorky zadávame produkt do masovej výroby. Doba výroby závisí od počtu a náročnosti výroby objednaných USB . Pohybuje sa v priemere od 7 do 10pracovných dní. Po ukončení výroby Vám produkty doručíme priamo do Vašej spoločnosti.

Ak sa rozhodnete pre naše usb kľúče, tak máte na výber z rôznych možností. Napr. USB kľúče s potlačou, alebo bez potlače. Vieme pre vás vyrobiť absolútne všetko. Stači nám len zadať vašu predstavu a usb v tvare loga bude o pár dní k dispozícii.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať, veľmi radi Vám pomôžeme !!

Ukážka realizovaných projektov:

 špeciálne USBPolicajné auto - usb kľúčusb kľúč na mierunákladné autášpeciálne USB kľúčeUSB na mieruUSB kľúč s logompotlač USB kľúčov

špeciálny kľúč USB s logomšpeciálny kľúč USB s logomšpeciálny kľúč USB s logomšpeciálny kľúč USB s logomšpeciálny kľúč USBšpeciálny kľúč USB USB špeciálneUSB špeciálne  USB špeciálne 

USB špeciálneUSB špeciálne

USB kľúč s logom USB kľúč s logomUSB kľúč s logomkľúč USB s logom

kľúč USB s logom

Hľadáme obchodníka