Dealeri

Klientská zóna

 

CreoCom, s.r.o. je dovozcom reklamných predmetov. Tovar dovážame priamo z výrobných závodov v Číne, Taiwane a Korei. Pre reklamné agentúry a grafické štúdiá ponúkame možnosť stať dealerom našej spoločnosti.

Čo treba vedieť o dealerskom programe :

  • Dealerom našej spoločnosti sa môže stať každá fyzická alebo právnická osoba, ktorá nie je konečným spotrebiteľom, ale predáva tovar tretím osobám a ktorá sa zároveň preukáže výpisom z obchodného registra alebo živnostenským listom.
  • Základnými podmienkami pre pridelenie užívateľského prístupu je registrovanie sa do systému spoločnosti CreoCom a následné podpísanie dealerskej zmluvy. Pokiaľ ešte nie ste našim dealerom, prosíme vyplňte nasledujúci formulár. V krátkej dobe budete kontaktovaní zamestnancom spoločnosti CreoCom, s.r.o.

Výhody dealerského programu sú:

1. Špeciálne cenníky a ceny

Pre reklamné agentúry pravidelne aktualizujeme a pripravujeme cenníky našich produktov. Nájdete v nich výhodnejšie ceny až o 15 % oproti cenám pre koncových zákazníkov.

2. Online a tlačený katalóg

Pre kompletnú prezentáciu našich produktov Vám ponúkame „no name“ katalógy ZDARMA nielen v tlačenej, ale i PDF a online verzii, ktorý si môžete umiestniť priamo na Vaše webové stránky.

3. Prezentačné materiály, vzorky, grafika.

Máme pre Vás pripravené vzorky produktov , ktoré Vám doručíme a tým uľahčíme spoluprácu i rozhodovanie Vášho koncového zákazníka.

4. Vernostný program

Vernostný program je zameraný priamo na obchodníkov a obraty ich objednávok. Zameriava sa na Vaše obraty, za ktoré ponúkame atraktívne darčeky. Pre bližšie informácie kontaktujte naše obchodné oddelenie.

5. Pravidelné newslettery o našich novinkách

Všetkým partnerom pravidelne zasielame newslettery a akciové ponuky, čím Vám pomáhame nielen rozširovať našu spoločnú ponuku, ale i neustále ponúkať zákazníkom niečo nové.

6. Platba na faktúru so splatnosťou 14 kalendárnych dní už po troch objednávkach

Aby sme Vám uľahčili Váš biznis, vychádzame Vám v ústrety a ponúkame platbu na faktúru so splatnosťou ... už po troch zrealizovaných objednávkach s korektne zaplatenými faktúrami načas.

7. Grafika a dizajn

Naši grafici Vám zdarma pripravia náhľady umiestnenia loga pre potlač. Taktiež pripravíme grafické podklady pre špeciálne (na mieru šité) USB kľúče.

Hľadáme obchodníka